عسل

درمان تب بالا با استفاده از عسل!

درمان تب با عسل زندو

درمان تب با عسل زندو

 

بدن انسان به گونه ای تعبیه شده است که هنگام مواجهه با عوامل بیماری زا توانایی دفاع از خود را داشته باشد. معمولا بدن انسان در این شرایط به تب و افزایش دمای بدن روی می آورد و از این روش برای نابود کردن عوامل بیماری زا استفاده می کند.  به نظر شما چطور می توان برای درمان تب را اقدام کرد؟!

 


همانطور که همه ی ما می دانیم یکی از شایع ترین علامت ها در بیماری کویید ۱۹ تب بالا می باشد. به همین دلیل پرداختن به این موضوع اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. بنابراین قصد داریم در این مقاله به طور مفصل درباره تب و شیوه های کنترل و درمان تب بپردازیم.

 

 

شما می توانید جهت مشاهده محصولات و اطلاع از لیست قیمت های محصولات برند تولیدی و تخصصی زندو اینجا کلیک کنید.

 

 

تب چیست؟

به بالا رفتن ناگهانی و یا تدریجی دمای بدن هنگام مواجهه با عوامل بیماری زا تب گفته می شود. تب معمولا یک واکنش طبیعی بدن برای از بین بردن ویروس ها و باکتری های بیماری زا می باشد. به همین دلیل تب می توان نشان دهنده یک بیماری در آینده نزدیک باشد.


در برخی موارد با شدت گرفتن تب و بالا رفتن دمای عادی بدن ممکن است این عارضه کمی خطرناک تلقی شود. به خصوص برای کودکان نیز ممکن است خطر تشنج افزایش یابد. این حالت در بدن در اکثر مواقع با علائم دیگری همچون لرز، سر درد، درد عضلانی، خستگی، بی اشتهایی و … همراه است. که تمامی این علائم تحمل فرد را در برابر تب بالا کاهش می دهد.

 

 

راه های کنترل و درمان تب:

روش های زیادی برای کنترل و رفع و درمان تب وجود دارد که همه ی آن ها نیازمند این است که از قبل دمای بدن خود را اندازه گرفته باشید و میزان تب خود را بدانید. یکی از بهترین شیوه ها برای کنترل و درمان تب استفاده از مواد غذایی طبیعی و استفاده از تب سنتی می باشد.


یکی از مهم ترین مزایای این روش، کم هزینه تر بودن و قابل دسترس بودن آن می باشد. همچنین عوارضی که این روش ها برای بدن در پی خواهند داشت قابل مقایسه با سایر روش های شیمیایی مانند مصرف آنتی بیوتیک ها و … نیست!


تیم تولیدی و تخصصی عسل زندو با حدود ۲۵ سال سابقه در زمینه تولید و فروش عسل و محصولات وابسته به آن، عسل را برای کنترل و درمان تب پیشنهاد می دهد. حتی اگر دلیل تب شما بیماری کویید ۱۹ باشد!!

 

 

خواص عسل برای درمان تب:

حال نوبت آن فرا رسیده است که کمی درباره خواصی که عسل در درمان تب بر جای می گذارد، به بحث بپردازیم. یکی از بارز ترین خواص عسل که می تواند در درمان تب نیز موثر باشد، خاصیت ضد میکروبی آن می باشد.


عسل طبیعی قادر است با عوامل بیماری زایی همچون باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها مبارزه کند. حالت چسبندگی عسل موجب چسبیدن این موجودات می شود و سپس می تواند آب اضافی را از آن ها خارج کرده و باعث از بین رفتن این موجودات شود.

 

همچنین اگر به دنبال دریافت نتایج ویژه تری هستید می توانید عسل را به همراه سایر مواد خوراکی مفید ترکیب کرده و میل بفرمایید. از جمله این مواد غذایی می توان ریحان، سیر، سیاه دانه، زنجبیل، موز و … را نام برد.

 

 

کیفیت، هدیه زندو به شماست!

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *