طرح سرمایه گذاری دهکدهء زندو

این طرح توسط تیم تحقیق و تولید شرکت محصولات طبیعی زنبورعسل با نام تجاری زندو zandoo  واقع در استان خراسان شمالی شهرستان شیروان به مدیریت آقای دکتر آرمان فرح بخش و با همکاری دانشگاه علمی کاربردی این شهرستان به صورت کاملاً انحصاری ارائه گردیده است.

 

خلاصه طرح کلبه ء زندو:

کلبه ء زندو، سبک جدید زنبورداری آسان، مکانیزه و متمرکز در محیط کاملاً بهداشتی و مناسب برای برداشت محصول می باشد.

در این طرح، سازه ای با اسکلت فلزی قفسه بندی شده و حاوی ۱۱۲ کلونی چوبی برای نگهداری و پرورش زنبورهای عسل، اتاق سلامت که حاوی تخت و تجهیزات لازم می باشد برای بستری و درمان بیماران بویژه بیماران مبتلا به ویروس کووید ۱۹ و بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی و اتاق متحرک با محیط کاملا بهداشتی که بستر مناسبی برای برداشت محصولات و کمک شایانی در جهت ارتقاء کیفیت محصولات از جنبه آنالیزهای میکروبی می باشد؛ طراحی شده است.

 

هدف طرح:

در طرح سرمایه گذاری دهکده زندو تدوین شده است که هر شخص با سرمایه گذاری، مالک تعدادی کلونی همراه با برگه سند مالکیت گردد؛ که امکان بهره برداری محصولات از کلونی (کندوهای) زنبورعسل خود را بدون نیاز به مصائب و مشقات نگهداری، کوچ، رسیدگی، بازدید و… خواهد داشت.

در ازای این سرمایه گذاری سالیانه به میزان ۱۰ کیلوگرم عسل کاملا طبیعی به همراه برگه آزمایش مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، از تمامی برداشت­های انجام شده در طول سال و تمامی کوچ­ها به مناطق بکر و زیست بوم­های ایران عزیزمان بنا به سفارش شخص سرمایه گذار در بسته بندی­هایی با اوزان ۰٫۵، ۱، ۲ و ۲٫۵ کیلوگرمی تقدیم حضور ایشان می­ گردد؛ یا بنا به تقاضای سرمایه گذار معادل این میزان وزن از سایر محصولات از جمله ژل رویال، گرده گل، بره موم، ترکیبات عسل و مغزجات، معجون­ها، زهر زنبورعسل و… به ایشان اختصاص می ­یابد.

 

مزایای طرح:

 1. سرمایه گذاری سراسر سود بدون هیچگونه ضرر برای شخص سرمایه گذار
 2. عدم کاهش میزان ۱۰ کیلوگرم عسل توافق شده بعلت خشکسالی یا هردلیلی دیگر و جبران این میزان توسط سایر کلونی ­های متعلق به زنبورستان زندو
 3. تقبل هر گونه تلفات کلونی ­های شما توسط تیم زندو (ناشی از زمستان گذرانی، بیماری ­ها و هرگونه تلفات دیگر)
 4. امکان برداشت محصول توسط خود شخص سرمایه گذار در صورت تمایل ایشان
 5. امکان اسکان در کمپ­ های چشم­ نواز، دل­ انگیز و بکر بهاره یا تابستانه دهکده­­ ء زندو، بهره­ مندی از تمامی خدمات رفاهی دهکده و بازدید از کلونی ­های خود برای سرمایه گذاران دارای بیش از ۲۰ کلونی
 6. تعویض ملکه ­ی هر کلونی به صورت سالانه برای انجام به­گزینی، جوان­سازی، کیفیت و سلامت کلونی
 7. ارسال رایگان محصولات برای سرمایه گذاران دارای بیش از ۱۰ کلونی
 8. تخفیف ویژه برای استفاده از خدمات آپی­ تراپی کلبه ء سلامت در دهکدهء زندو متناسب با تعداد کلونی ­های سرمایه گذار
 9. ایجاد بستر مناسب اشتغال­زایی
 10. حذف واسطه ­ها
 11. اطمینان از کیفیت محصولات
 12. مصرف عسل و سایر محصولات زنبورعسل تولید شده توسط کلونی ­های سرمایه گذار
 13. بیمه کلونی­ های سرمایه گذار و همچنین بیمه تمامی حوادث طبیعی
 14. و…

 

 

بهای سرمایه گذاری:

شخص سرمایه گذار به ازای مالکیت هر کلونی مبلغ ۱,۴۸۰,۰۰۰  تومان می­ بایست پرداخت نماید، که محل نگهداری این کلونی نظر به برداشت محصولات با کیفیت عالی و کاملا بهداشتی داخل کلبه­ های تخصصی زندو به سبک اروپایی بوده و هر کلونی شامل یک فروند ملکه­ ی پیوند شده از لاین کلاس A اصیل کارنیکا آلمانی به همراه پنج شان جمعیت و داخل کندوی لانگستروت می­باشد. مدت زمان این سرمایه گذاری ۵ سال است و پس از این مدت بنا به توافق طرفین امکان تمدید قرارداد وجود دارد. جهت مخارج جاری زنبورستان زندو از جمله هزینه­ های پرسنلی، حمل و نقل، بازدید و نگهبانی، خوراک زمستانه، کوچ و … به ازای هر کلونی که به صورت جمع کل هزینه­ها تقسیم بر تعداد  کل کلونی­های زنبورستان زندو در آن سال محاسبه می­گردد، پرداخت نماید که این رقم در سال ۹۹ به ازای هر کلونی روزانه ۱۶۰۰ تومان می­باشد.

 

سود سرمایه گذاری:

یکی از بخش­های شیرین این طرح، سود سرمایه گذاری بوده، شیرینی کاملا طبیعی از جنس عسل زندو که شامل دو بخش اصلی است:

 1. سود محصولات
 • سود حاصل از دریافت محصولات هر کلونی شخص سرمایه گذار در هر سال
 • سود حاصل از افزایش قیمت محصولات دریافتی در هر سال حداقل به میزان نرخ تورم سالانه
 1. سود کلونی

سود حاصل از افزایش قیمت هر کلونی در هر سال

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر و سرمایه گذاری همین الان از طریق پل های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

 

تماس تلفنی، پیامک، واتس اپ:

۰۹۱۵-۰-۸۱۹-۵۱۹

۰۹۰۲-۱-۸۱۹-۵۱۹

اینستاگرام:

http://instagram.com/zandoo.ir

 

تلگرام:

http://t.me/zandoo

http://t.me/zandoo_admin

http://t.me/zandooir_admin